Miskové podešve pro barefoot boty

Miskové podešve vypadají dobře a zároveň zjednoduší a zefektivní výrobu bot. A pokud použijete obuvnická kopyta budou vaše boty vypadat přímo profesionálně.

Obuvnické podešve z kvalitní pryže mají výborné vlastnosti – jsou oděruvzdorné, velmi dobře odolávají tzv. „ukopnutí“ špice, bota na této podešvi se vám nerozlepí, jak tomu může být u jiného typu zpracování. Abyste si dokázali dobře představit, jak jsou podešve ohebné, vytvořila jsem video s ukázkou prototypů miskových podešví. Bez problémů se dají použít i na mírně naložená kopyta.

Kde koupit miskové podešve

Misky můžete zakoupit u Dominiky v e-shopu RaviFashion.cz.

 

 

Po úspěšné HitHit kampani vznikly formy na pryžové podešve, díky kterým budou miskové podešve dostupnější i pro domácí výrobu bot v malém. Jsou dvě varianty, na kopyta od Dareen jsou misky Theo a od Bena Hrubeše jsou misky Hugo. Ty mé mají na jednom chodidle drobný nápis Dareen, na druhém Ravi jako památka na tento projekt.


Boty a kurzy a misky

Hotový je videokurz na výrobu páskových sandálků s vyměkčenou stélkou. Tento videokurz jsem slíbila během HitHit kampaně. Je vhodný pro úplné začátečníky a není potřeba obuvnických kopyt. Součástí videokurzu je i střih na sandálky. V kurzu se naučíte lepení miskových podešví i rámečku.

Sandálky a miskové podešve

Jako další připravuji videokurz na kozačky se zipem. Rozhodli o tom čtenáři mé FB šicí skupinky. Pokud vše půjde dobře, bude k zakoupení do Vánoc 2021.

Ale už teď, pokud už jste nějaké boty ušili, můžete zkombinovat techniky z několika mých kurzů a ušít si třeba kotníčkové boty na miskách.

 

Kde najít další informace?

Pokud vás podešve zaujaly, sledujte i Facebookovou skupinu Miskové barefoot podešve, kde vám poradíme například s výběrem velikosti nebo lepením. Brzy k tomu vytvoříme i pořádné návody.

Další články

Jak probíhají osobní kurzy

Jak probíhají osobní kurzy

Mám novou dílnu. A v ní dělám osobní kurzy. Třeba pro ty, co se do toho bojí pustit sami.Co říkají účastnice Prý tam mám napsat, že: "Osobní kurzy jsou zážitkové, adrenalinové a vhodné pro psychicky...

Proč šít boty na kopytech?

Proč šít boty na kopytech?

Proč vůbec začínat šít boty na obuvnických kopytech? Proč se trápit výběrem toho správného? A proč já už šiji jen na kopytech? Myslím, že následující fotka říká hodně, ale přeci jen: Jednou vyberete...

Translate with Google »