VIDEOKURZY A POMŮCKY K ŠITÍ BOT

V mém e-shopu pořídíte obuvnická kopyta, videokurzy šití bot a další pomůcky.

Máte už zakoupen kurz? Klikněte na tlačítko níže a přihlaste se.

Chcete si ušít pořádné pohodlné barefoot boty?

Kurzy od Dareen jsou určeny (až na sandálkovou výjimku) pro šití obuvi na obuvnických kopytech. Díky kopytům budou vaše boty vypadat profesionálně a rozhodně se práce s nimi nemusíte obávat, běžně šikovný člověk to zvládne.

 

Podrobná videa, přehled pomůcek a osobní podpora

Každý videokurz obsahuje podrobná videa a fotografie s postupem práce. Videa jsou doplněna titulky a příjemnou hudbou. Provedou vás jednotlivými kroky od přípravy střihu a kůže, až po vložení stélky.

Obuvnické kopyto od Dareen

Kromě video části obsahuje kurz i podrobný přehled všeho, co budete potřebovat. Včetně odkazů, kde si můžete věci zakoupit.

A navíc získáte i podporu v mé šicí skupince na Facebooku Šijeme boty s Dareen. Sem se můžete kdykoliv obrátit s prosbou o pomoc i dovysvětlení postupu.

 

Co říkají zákazníci?

„Děkuji Vám za zaslání přístupu k mému druhému kurzu (kotníkové derby). Nevařím, neuklízím, … vše stojí a koukám a koukám, jsem vaší prací a dokonalostí uchvácená a nadšená. Tolik poznatků, tolik vychytávek bych z Youtube či skupinek nenačerpala. Čekám na kůži a těším se, až se pustím do práce i já.“

“Dělala jsem už troje botky podle videokurzu a musím říct, že pecka. Naprosto úžasně spracované návody a při troše šikovnosti v ručičkách skvělý výsledek. Za mně naprostá spokojenost ve všech směrech. Vřele doporučuji a přeji ať se dílko podaří.”

 

Podívejte se na ukázky z kurzů

Jaký kurz si vyberete?

PRO ZAČÁTEČNÍKY – Pokud jste dosud žádné boty nešili, začněte s kurzem balerínkovým nebo na kotníčkové derby. Nebo sandálkovým kurzem, který nepotřebuje kopyto.

MÁTE VLASTNÍ NÁPAD – Pokud máte vlastní představu, jaké boty chcete, a nevíte přesně, které techniky budete potřebovat a které kurzy se vám budou hodit, napište mi e-mail nebo přes FB, ráda vám poradím.

Kliknutím na jednotlivé kurzy se vám zobrazí podrobnosti o náplni kurzu přímo v e-shopu.

 

Videokurz balerín od Dareen

Balerínky - flexible

Videokurz vhodný i pro začátečníky, zvládnete i bez šicího stroje. Součástí veškerý seznam potřebného materiálu včetně odkazů na e-shopy.

Videokurz polobotek od Dareen

Polobotky - přetahovaná podešev

Videokurz na výrobu polobotek síťovek s přetahovanou podešví na kopytě.

Kurz výroby sandálků

Sandálky 4v1 - na miskových podešvích a s rámečkem

Naučíte se vyrobit pásky na sandálky a stélku do miskových podešví a jak pracovat s rámečkem a jak jej nalepit okolo vyměkčené stélky.

Jak zvětšit boty - kurz od Dareen

Mini-videokurz - Jak si zvětšit boty

Každému se někdy stane, že vyrobí boty malé. Včetně návodu, jak a čím si kopyta naložit.

Videokurz kotníčkové boty

Kotníčkové derby - lepené s rámečkem a mezipodešví

Videokurz na výrobu kožených kotníčkových bot s plnou podšívkou na kopytě. Tentokrát se naučíte lepenou konstrukci s rámečkem a pěnovou mezipodešví. 

Videokurz kozačky od Dareen

Kozačky na miskových podešvých

Videokurz na výrobu kožených vysokých kozaček s plnou podšívkou na kopytě.

Zasloužíte si pohodlné a padnoucí kozačky.

Kurz od Dareen - "barefoot" lodičky

'Barefootové' lodičky

Naučíte se vyrobit báječné lodičky s prostornou špičkou pro prsty. Takové jinde neseženete. S podpatkem, s plnou podšívkou - v lepené konstrukci s rámečkem.

Kurz - Jak šít boty na míru

Kurz - Jak šít boty na míru

Naučte se upravit správné kopyto přesně na míru a posuňte své dovednosti o úroveň výš. Reálné obresy i tipy z mé praxe.

Jak takový kurz vypadá?

Pokud chcete vidět konkrétní ukázku, jak kurz s videi a přehledem materiálu vypadá, můžete. Připravila jsem pro vás sérii tří krátkých návodů – jak si připevnit obuvnické háčky, průchodky a očka.

Translate with Google »