BOTY UŠITÉ PODLE MÝCH KURZŮ

Pro koho jsou určené mé videokurzy?

Pro každého, kdo má chuť vyrobit si boty vlastníma rukama. Určitá zručnost je samozřejmě potřeba, ale na stroji nemusíte umět šít. Boty zvládnete vyrobit i doma, není nutná speciální dílna.

Další informace najdete v článku „Kurzy pro začátečníky“ a v mé skupině na Facebooku Šijeme boty s Dareen, kam si můžete přijít i pro podporu.

Osobní kurzy

Kromě videokurzů nabízím i osobní kurzy ve Viničných Šumicích u Brna. Abych se vám mohla plně věnovat, jsou určeny pro max. 2 účastníky.

Zjistit více o osobních kurzech a vypsaných termínech.

Veronika mi napsala:
„Jsou to mé úplně první boty na kopytech i vůbec první ušité boty celkově a první seznámení s tvorbou čehokoliv z kůže, videokurz je dobře udělaný!“

Veroničin osmý vlastnoručně vyrobený pár!
Kdysi jsme se potkaly osobně na kurzu v mé dílně, kde se Veru naučila přetahovanou podešev. A podle videokurzu se naučila kotníčkové derby.

„Your videocourse is great, I really like it!“
Tato zpráva mi přišla od Meike z Německa a toto jsou její první vlastnoručně vyrobené boty, které ušila podle mého kurzu na kotníčkové derby. Titulky kurzu se totiž dají přeložit do angličtiny, němčiny a ruštiny.

Mária mi poslala fotku balerínek šitých podle mého videokurzu. Jsou to její druhé balerínky a celé je šila ručně!
Má ode mě tři videokurzy, takže může naučené dovednosti kombinovat mezi sebou. Tentokrát nově vyzkoušela i lemovací gumičku.

Simča si podle mého videokurzu vyrobila sandálky:
„Sandálky jsem si dělala podle Darčina kurzu bez kopyt a jsou super, nosím je pořád. Už rok je vesele nosím.“

Veroničiny ručně šité a ručně barvené kotníčkové derby podle mého videokurzu. Barevnost mě naprosto nadchla!

Barčiny úplně první boty na kopytech.
Zkombinovala můj kurz na balerínky a střih na polobotky.

Kristýna zkombinovala dva moje videokurzy. Ušila si kotníčkové boty, tzv. derby a z balerínkového kurzu využila návod na konstrukci flexible.

Z Andrejky je už má věrná zákaznice. Postupně si pořídila všechny mé kurzy a umí ušít takovou čistou krásu jako tyto boty! A jak vidíte na fotce, tak nejen boty!

Jančiny skvěle padnoucí balerínky, které si vyrobila podle mého kurzu na kopytech ode mě:)

Markétiny lodičky „barefootičky“ podle mého kurzu – inovativně s lemovkou. Prý na „rozpláclou nohu“, ale jistě té nožce lodičky sluší.

Martina ušila tyto balerínky pro vnučku. Má ode mě všechny moje kurzy, tak už si frčí po své vlastní lince a kombinuje naučené techniky mezi sebou.

Janiny teprve druhé boty na kopytech! Pecka, že?
Jana má ode mě dva kurzy – balerínkový a na kotníčkové derby. To jsou takové dva základní kurzy, se kterými si můžete hodně vyhrát.

Kamila si podle mého střihu a kurzu ušila světlounce růžové sandálky na míru – se suchým zipem na nártu. Střih je součástí kurzu. Tedy dokonce dva různé střihy.

Andrejka už tvorbu bot zvládá „levou zadní“ i s mrňátkem za zády.
Botičky s přetahovanou podešví vyrobila na mých dětských kopytech s kulatou hranou – na malinkaté velikosti číslo 19.

Anička se propracovala i k lodičkám. Má za sebou už desítky vyrobených barefootových bot a tak postoupila do vyššího levelu šití lodiček „barefootiček“.

Petra mi poslala fotku jejích úplně prvních bot vyrobených podle kurzu na kotníčkové derby.
„Jsou úplně celé šité ručně. Trochu jsem si to udělala po svém, vynechala paspulku, mezipodešev a udělala z kotníčkových botasky. Mají spousty nedostatků a musela jsem zvětšovat ještě dle dalšího kurzu Dareen, ale ve finále jsem na první boty spokojená a těším se, až je v létě vytáhnu.“

 

Veronika si koupila můj kurz na balerínky a derby, k tomu načerpala další informace z FB skupinky o šití bot a na první pokus si vyrobila tyto padnoucí balerínky!
„Bez Vašeho kurzu bych to nedala a asi se k práci s kopytem neodhodlala. Vidina toho, že budu mít krok po kroku vše krásně vysvětlené a ukázané i na videu mě přesvědčila. Kurz máte opravdu pěkně zpracovaný.“

Když se místo černého rámečku použije hnědý, místo černé mezipodešve bílá a místo černé podrážky červená…tak to hned lépe vynikne, z jakých vrstev je spodek boty složený:) Fotku mi poslala Jana, která má ode mě už čtyři kurzy a takto válí!

Když jste pokročilí jako Dominika, můžete i experimentovat. Základ je dělaný podle mého kurzu – vyměkčená stélka vlepená do Miskové barefoot podešve, ale s pásky si Domča opravdu vyhrála a vymyslela po svém.

Už nikdy žádné nepadnoucí kozačky!
I takovéto boty si můžete zvládnout ušít podle mého videokurzu, tak jako Jana!

V březnu 2022 začala Maruška šít boty ručně bez kopyt. A tohle je její práce z prosince 2022. Vyrábět boty opravdu není tak těžké, jak by se mohlo zdát!

„Moje střevíčky jsou jako ze zlata…“
Jana si ušila zlatavé balerínky na kopytech ode mě a podle mého videokurzu na balerínky v konstrukci flexible. Ozvláštnila je šňůrkami na nártu.

Ivanka si podle mého střihu ušila zářivě modré pohorky…myslím, že v nich bude originální a nepřehlédnutelná!

Katka donedávna šila boty bez kopyt, ale kdo se chce posouvat dál, dřív nebo později stejně sáhne po kopytech. Tyto kotníčkové derby šila Katka pro zákaznici, která jí napsala: „Jupí, už mám doma svoje botky barefootky. Jsou úžasné, měkkoučké, teploučké. A sednou mi úplně perfektně!“

Lucka má ode mě pět kurzů a tak si už troufá i na kozačky.

 

Jana si sandálky vyrobila podle mého videokurzu. Součástí kurzu jsou i dva typy střihů, které si přizpůsobíte přímo na vaši nohu.
„Děkuji za pěkně zpracovaný kurz. Videa byla jasná i bez zbytečného mluvení, to mi vyhovovalo.“

Zuzka šije boty pro rodinu už pár let a stále se vzdělává. Tyto boty šila podle mého videokurzu na kotníčkové derby, který je vhodný i pro naprosté začátečníky ve výrobě bot.

Alča už má ode mě všechny moje kurzy. Toto jsou její polobotky síťovky, jen místo přetahované podešve použila miskové podešve Theo.

Takovéto botičky musí lidem zlepšovat náladu! Ušila si je Kamča a zkombinovala na nich své dosavadní zkušenosti s šitím bot. Má ode mě čtyři kurzy. Jedním z nich je kurz na kozačky, kde se naučíte všívat zip a lepit miskové podešve.

Zdiška je milovnice červených bot. Podle mého videokurzu si ušila červené kotníčkové derby.
Začátečníkům v šití bot doporučuji buď tento kurz na derby, který je nejobsáhlejší, nebo balerínkový.
Videokurzy můžete také kombinovat se střihy a ušít si tak boty přesně podle své představy.

Před Maruškou smekám! Toto jsou její teprve čtvrté boty na kopytech! Tolik se jí líbily moje oxfordky, že se rozhodla ušít si je pro sebe. Asi tušíte, že tohle rozhodně není jednoduchá bota…
Maruška má ode mě kurz na balerínky, polobotky a kotníčkové derby. S takovou kombinací se dá už parádně vyřádit!

Tyto boty vznikly v mé dílně na osobním kurzu. Soňa si vyrobila černé kotníčkové celopodšité boty konstrukce flexible.

Zdiščiny první kožené balerínky podle mého videokurzu!

Dominika si vyrobila sandálky podle mého kurzu a napsala mi:
„Kurz na sandálky od Darči je velkým pomocníkem a vyměkčená podešev je skvělá do města.“

Monika má tak úzkou nožku, že ve všech barefootech plave, tak si přijela ušít boty na míru přímo ke mně do dílny.

Lucie šije boty pro svoje tři děti na každé roční období už několik let. Takto se vypracovala zejména praxí a dopomohl jí také můj videokurz na kotníčkové derby. Oblíbila si zejména paspulku, kterou inovativně použila už i na jiné její boty.

Karla mi poslala fotku polobotek, které si vyrobila podle mého videokurzu na kotníčkové derby a napsala mi tato krásná slova:
„Chtěla bych Vám poděkovat za úžasně zpracovaný kurz na derby. Tohle jsou moje druhé botky na kopytě a bez vašeho kurzu si nejsem jistá, jestli bych se do šití bot vůbec pustila. Ušetřila jste mi minimálně týdny lovení informací po všech čertech❤“

Sandálky od mé věrné zákaznice Martiny, která má ode mě už všechny kurzy❤
„Moje první sandálky přežily i první broušení na velké brusce. Bála jsem se, ještě nemám takový cit, ale nakonec se broušení celkem povedlo a příště bude určitě zase o něco lepší. Postup je podle kurzu od Atelier Dareen, akorát střih jsem udělala trochu jiný.“

Pavla zvládla přetahovanou podešev naprosto precizně! Napsala mi:
„Dari, z vašeho kurzu na síťovky jsem nadšená. Krásně přehledně zpracované jednotlivé kroky. Skvělé jsou také upozornění na vychytávky nebo na co si dát pozor. Botky mají krásný střih a jsou tak pohodlné ❤ Moc za tento kurz děkuji!“

Mária mi poslala fotku balerínek, ze kterých jsem se vážně rozplynula…tou jejich roztomilostí! Jsou to její první balerínky! A šila je celé ručně!

Další zlaté „střevíčky“! Tyto kotníčkové derby si podle mého videokurzu vyrobila Mary.

Veronika přicestovala na osobní kurz z Vídně, aby si ušila svoje vlastní síťovky s přetahovanou podešví.

Tyto polobotky si podle mých kurzů ušila Jana a jsou to její první boty na kopytech. Už tyto první vypadají naprosto skvěle, ale protože je Jana opravdu hodně zručná, dělá mílové pokroky a začala šít i na zakázku!

Pro koho jsou určené mé videokurzy?

Pro každého, kdo má chuť vyrobit si boty vlastníma rukama. Určitá zručnost je samozřejmě potřeba, ale na stroji nemusíte umět šít. Boty zvládnete vyrobit i doma, není nutná speciální dílna.

Další informace najdete v mé skupině na Facebooku Šijeme boty s Dareen, kam si můžete přijít i pro podporu.

Chcete si také ušít pořádné pohodlné barefoot boty?

Moje videokurz jsou určeny (až na sandálky) pro šití obuvi na obuvnických kopytech. Díky kopytům budou vaše boty vypadat profesionálně a rozhodně se práce s nimi nemusíte obávat, běžně šikovný člověk to zvládne.

Každý videokurz obsahuje podrobná videa a fotografie s postupem práce. Videa jsou doplněna titulky. Provedou vás jednotlivými kroky od přípravy střihu a kůže, až po vložení stélky.

A navíc získáte i podporu v mé šicí skupince na Facebooku Šijeme boty s Dareen.

Translate with Google »