Pro koho jsou mé videokurzy

Pro každého, kdo má chuť vyrobit si boty vlastníma rukama. Určitá zručnost je samozřejmě potřeba, ale na stroji nemusíte umět šít.

Nyní jsou k dispozici tři hotové kurzy výroby botbalerínky konstrukce flexible, polobotky s přetahovanou podešví a kotníčkové boty v lepené konstrukci s rámečkem. V každém se naučíte množství různých technik, které lze kombinovat. Můžete si udělat například balerínky lepené s rámečkem a kotníčkové flexible.

Boty vlastníma rukama i pro začátečníky

Obzvlášť v balerínkovém kurzu toho šití není moc. Veškeré strojové šití můžete nahradit ručním. V polobotkovém kurzu je šití víc, ale do začátku vám postačí i obyčejný šicí stroj. Později si můžete pořídit sloupový šicí stroj (seženete i do 6000,-).

Boty zvládnete vyrobit i doma, není nutná speciální dílna.

Počáteční investice vás vyjde na asi 2500,- včetně kopyt + cena kurzu. Případně malá bruska za 800,-. Bot si pak ale můžete vyrobit mnoho. A lepší vybavení a stroje dokupovat postupně.

Co když něčemu nerozumím?

Pokud byste potřebovali něco v postupu ujasnit, neváhejte mi napsat na Facebookové stránky Atelier Dareen nebo e-mail. Na základě zpětné vazby od účastníků a účastnic kurzu doplňuji ujasňující poznámky i přímo do kurzu.

Další informace najdete v mé skupině na Facebooku Šijeme boty Dareen, kam si můžete přijít i pro podporu:)

Jak vybrat správné kopyto

Jak vybrat správné kopyto

Rozhodli jste se ušít si boty na kopytech a tápete, jaké kopyto zvolit, jak vybrat správnou velikost a jak si vůbec nachystat kopyto přímo na míru vaší nohy? Možná ve vás představa šití bot na...

Miskové podešve pro barefoot boty

Miskové podešve pro barefoot boty

Miskové podešve vypadají dobře a zároveň zjednoduší a zefektivní výrobu bot. A pokud použijete obuvnická kopyta budou vaše boty vypadat přímo profesionálně. Obuvnické podešve z kvalitní pryže mají...